Drzwi Jaworzno

Drzwi Jaworzno

Jaki rodzaj drzwi wybrać?

Dobrze dobrane do architektury domu drzwi to klucz to sukcesu. To one witają gości, którzy nas odwiedzają, a także dbają o nasze bezpieczeństwo podczas dnia i nocy. Jakość drzwi wejściowych związany z materiałem pewnie był długim procesem zanim zdecydowaliście się na te jedyne. Przy wyborze drzwi zewnętrznych czy wewnętrznych zwracamy uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także wizualne i jakość wykonania. Odpowiednio dobrane drzwi oraz ich zdobienie potrafi naprawdę wiele zmienić w pomieszczeniach. 

drzwi-katowice

Rodzaje drzwi Jaworzno

Tak jak wyżej wspomnieliśmy rodzaj drzwi zależy przede wszystkim od miejsca, w którym będą stały. Drzwi Jaworzno to gwarancja bezpieczeństwa, ale także solidne wykonanie każdego produktu. Na produkcję drzwi z drewna najczęściej wykorzystujemy dąb, sosnę, buk czy mahoń. Oczywiście w zależności od tego jaki rodzaj drewna wybierzecie będzie wpływało to na cenę. Drzwi wykonane z drewna sosnowego będą tańsze niż z mahoniowego. Do wyboru klienta pozostaje także wykończenie drzwi, który decyduje o ich ostatecznym wyglądzie.

Drzwi szklane

Drzwi szklane przeważają w przypadku salonów fryzjerskich czy firm znajdujących się w galeriach handlowych. Są dobrą alternatywą dla drzwi tradycyjnych, dobrze doświetlają pomieszczenie. Ale to nie wszystko! Drzwi szklane można wykorzystać z ciekawym wzornictwem w łazience czy pokojach przejściowych.

Wszystko ogranicza się do waszej wyobraźni. Pomimo, że szkło jest delikatne i łatwo jest go stłuc, drzwi wykonane są ze szkła hartowanego lub klejonego warstwowo, które powoduje, że są solidniejsze. 

Drzwi z płyty MDF, HDF

Drzwi z płyty MDF, HDF wypełnione są płytą wiórową lub tzw. plastrem miodu. Oznaczenie MDF i HDF mówi nam o ich stopniu twardości, gdzie MDF oznacza Medium Density Fiberboard średni stopień twardości, a analogicznie HDF Hight Density Fiberboard. Zaletą jest ich niska cena oraz możliwość dowolnego wykończenia. 

Maksymalne bezpieczeństwo jest wtedy kiedy okna tradycyjne i okna przesuwne także uwzględniają ochronę przed włamaniem.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.