O firmie

OknaDachy.pl - O firmie

Firma rodzinna od 1995 roku

Powstaliśmy w 1995 roku jako firma rodzinna i taki charakter utrzymujemy do tej pory. Oferujemy sprzedaż i montaż zakupionych materiałów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego potrzebom. Oferujemy najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.
Nasze wartości

Dlaczego my?

01.

Firma rodzinna

Dlatego, że nie jesteśmy korporacją. A co za tym idzie kupując w naszym sklepie zawsze rozmawiasz z tą samą osobą, która pilotuje Twoją inwestycję od momentu przyjęcia zlecenia do pełnej realizacji.
02.

Jakość

Nastawiamy się na jakość realizacji, a nie ilość przyjętych zleceń.
02.

Gwarancja

Na swoje produkty udzielamy pisemnej gwarancji.
Nasze usługi

Kompleksowa obsługa Twojej inwestycji

Wszystkie oferowane przez nas okna wyróżniają się ciekawą stylistyką, która wpisze się zarówno we wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne.
Drzwi, które posiadamy w naszej ofercie z pewności zrobią dobre pierwsze wrażenie. Wybierając drzwi wejściowe warto zadbać o ich piękno, estetykę i stylistyczne dopasowanie do elewacji budynku.
Posiadamy w ofercie bramy garażowe segmentowe i rolowane, które bedą idealnym rozwiązaniem dla Państwa garażu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
Poznaj opinie naszych Klientów

Klienci o nas

Kapitalny kontakt ze sprzedającym. Bardzo rzetelny konkretny Pan. Bardzo sprawnie odpowiada na maile. Frontem do klienta. Montaż sprawny, dobre ceny i szybki czas realizacji.
Michał Piegza
Kompleksowe doradztwo, fachowa obsługa, szybka realizacja zamówienia i montaż. Polecam serdecznie. Bardzo wysoka jakość obsługi i realizacji.
Iwona G.
Polecam przede wszystkim za bardzo dobry kontakt z właścicielem, sprawny, szybki i bezproblemowy montaż okien i drzwi (ekipa na 5!) oraz fachowe doradztwo. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Piotr B.

Nagrody i wyróżnienia

Zadzwoń teraz

+48 534 636 578

Kosztowska 35
41-409 Mysłowice

Skontaktuj sie
z nami: