Drzwi Drutex

Drzwi Drutex

MB-86N SI

Drzwi aluminiowe zewnętrzne wykonane w tym systemie w standardzie wyposażone są w próg aluminiowy z przekładką termiczną, charakteryzują się nie tylko wyjątkowymi walorami w zakresie izolacyjności termicznej, ale także wytrzymałością. Rekomendowane do budownictwa energooszczędnego.

MB-79N SI+

Drzwi aluminiowe zewnętrzne 1- lub 2-skrzydłowe. Dzięki ich budowie, zastosowanemu uszczelnieniu, a także progowi z przekładką termiczną, pozwalają na spełnienie podwyższonych wymagań izolacyjności termicznej oraz akustycznej drzwi.

MB-70HI

Drzwi aluminiowe, których konstrukcja oparta jest na systemie cechującym się bardzo dobrym parametrem izolacji cieplnej przy atrakcyjnej cenie. Drzwi aluminiowe MB-70HI doskonale sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych.

MB-70
Drzwi aluminiowe zewnętrzne powstały przy zastosowaniu tylko sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które zapewniają doskonałe parametry izolacji cieplnej i gwarantują wysoki komfort użytkowania.

MB-45

Drzwi aluminiowe wykonane w tym systemie, z uwagi na wykorzystane do jego budowy jednokomorowe profile bez przekładki termicznej, są zalecane przede wszystkim do wewnątrz budynków, czyli w miejscach nie wymagających osiągania wysokich wartości izolacji termicznej, np. przy wykonywaniu ścianek działowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych czy gablot.

drzwi Mysłowice
drzwi Katowice
drzwi Katowice
drzwi śląsk

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.