Rolety nadstawne

MX1200 system rolet dedykowany do okien typu renowacyjnego i monoblock. Dzięki specyficznej budowie skrzynki z klapą rewizyjną od czoła pozwala na montaż rolety na ramy okienne 60-180 mm. Tworzywo PCV jest odporne na promieniowanie UV oraz możliwość powstawania przebarwień. Sama roleta jest prosta w obsłudze, można użytkować ręcznie przy pomocy taśmy oraz elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.

TL1000 jest systemem stosowanych w nowo budowanych oraz modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna zamontowana jest od spodu skrzynki, co daje możliwość zabudowania skrzynki rolety od wewnątrz mieszkania. Rolety nadstawne TL1000 można montować do okien, których maksymalna grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Sama roleta jest prosta w obsłudze, można użytkować ręcznie przy pomocy taśmy oraz elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

Roleta nadstawna CC1000 to podstawowy system rolet nadokiennych. Pokrywa rewizyjna zamontowana jest od czoła skrzynki. Montowanie tego typu rolety możliwa jest w oknach, których maksymalna grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Sama roleta jest prosta w obsłudze, można użytkować ręcznie przy pomocy taśmy oraz elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.
Rolety CC1000 występują w wersji z moskitierą.

TP1000K to system, który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 188 mm (z poszerzeniem do 250 mm), przy czym stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. Roleta nadstawna z systemem TP1000K posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu lub od czoła. Sama roleta jest prosta w obsłudze, można użytkować ręcznie przy pomocy taśmy oraz elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety TP1000K występują w wersji z moskitierą.

System TP1000K można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm), przy czym stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. Roleta nadstawna z systemem TP1000K posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu lub od czoła. Sama roleta jest prosta w obsłudze, można użytkować ręcznie przy pomocy taśmy oraz elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.

Roleta nadstawna SN5000 występuje w kilku wariantach:

  • wariant z rewizją od wewnątrz,
  • wariant z rewizją od zewnątrz,
  • wariant ze skrzynką przygotowaną do montażu żaluzji fasadowej.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom istnieje możliwość wpięcia pakietu żaluzji fasadowej o szerokości lameli do 90 mm. Model SN500 występuje w wersji z moskitierą.

GALERIA MODELI

ROLET NADSTAWNYCH

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.