Okna przesuwne Mysłowice

Okna przesuwne Mysłowice

Dlaczego warto wybrać okna przesuwne?

Okna przesuwne to dobra inwestycja dla osób, które cenią sobie otwarte przestrzenie, a także bliski kontakt z naturą. Dzięki zastosowaniu wielkich przeszkleń możemy optycznie powiększyć nasze pomieszczenie, a także zagospodarować miejsce, które wcześniej zajmował łuk otwieranych drzwi.

Okna przesuwne Mysłowice

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Okna przesuwne Mysłowice

Co sprawia, że klienci coraz częściej wybierają okna przesuwne?

Ten typ okien sprawdza się także, w przypadku osób które mieszkają w domach wielopokoleniowych i do użytku własnego mają jedno piętro lub mieszkają w blokach. Okna przesuwne świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla drzwi balkonowych czy tarasowych. Dzięki temu, że nie są otwierane, a mechanizm działania opiera się na przesuwaniu po szynie, nie zajmują dodatkowego miejsca, które należy wygospodarować dla drzwi. W wieżowcach często można zauważyć jak wysokie piętra mieszkań posiadają przeszklony bok ściany, pozwalający zobaczyć całą panoramę miasta. Coraz częściej okna przesuwne są także stosowane w powszechnym budownictwie, gdzie klienci umieszczają je z tyłu budynku jako drzwi tarasowe.

Rodzaje systemów okien przesuwnych

Wśród produktów stolarki okiennej możemy wyróżnić trzy rodzaje okien przesuwnych. Należą do nich: 

  • Okna uchylno-przesuwne, w których aby przesunąć okno najpierw trzeba je uchylić, tak jak w przypadku okna klasycznego.
  • Okna przesuwne poruszają się tylko na boki, nie posiadają funkcji uchylenia.
  • Okna harmonijkowe wymagają więcej pustej przestrzeni, ponieważ otwieranie polega na przesunięciu każdego elementu okna aż do uzyskania pożądanego rozwarcia.

*w swojej ofercie posiadamy także tradycyjne okna

okna przesuwne mysłowice

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.