Drzwi do domów z doświetlami

Jesteśmy dystrybutorem drzwi MARTOM, KOBBE, WIŚNIOWSKI i Drutex oraz oferujemy pełną gamę produktów tych producentów
Nowoczesne drzwi do domów

z doświetlami

dopasowane do potrzeb klientów!
Nowoczesne drzwi z doświetlami umożliwią nam dodanie dodatkowego doświetlenia pomieszczeń, jak i również nadadzą nowy design. Budowa przeszklenia w doświetlach to pakiet trzyszybowy z dwoma komorami wypełnionymi gazem szlachetnym oraz ciepła ramka dystansowa. Dzięki zastosowaniu technologii druku cyfrowego MARTOM proponuje wzornictwo drzwi z doświetlami praktycznie nieograniczone. Drzwi z doświetlami dostępne są do standardów Nordic oraz Arktic w wykonaniu z ościeżnicą MET/DREW oraz aluminiową.

Właściwości

Ościeżnica termiczna wykonana z aluminium 90 mm

Rama doświetla jest wykonana z wielokomorowego profilu aluminiowego o szerokości aż 90 mm. Dzięki temu profile zapewniają wyjątkową izolację i sztywność. Dzięki połączeniu szerokości profilu do szerokości ościeżnicy oba profile są idealnie zlicowane. Profil oklejony jest folią dekoracyjną.

Ościeżnica termiczna MET/DREW

Ościeżnica doświetli ma identyczną budowę jak ta drzwiowa. Drewno zapewnia izolację cieplną oraz jest dobrym materiałem konstrukcyjnym. Zastosowana stal ocynkowana jest odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała oraz sztywna, w przeciwieństwie do drewna, które nie jest odporne na warunki atmosferyczne oraz wymaga konserwacji. W celu zapewnienia szczelności i bezpieczeństwa listwy przyszybowe są przykręcane do ościeżnicy specjalnymi wkrętami.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.