Rozwiązania renowacyjne

Jesteśmy oficjalnych dystrybutorem marki Wiśniowski, oferujemy wszystkie modele bram.

Rozwiązania renowacyjne

W przypadku gdy w obiekcie nie występuje nadproże, bądź przestrzenie boczne mamy na to rozwiązanie! Rozwiązania renowacyjne umożliwiają montaż bram segmentowych w otworze garażu bez względu na warunki zabudowy.

UniPro RenoSystem to odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji.​

Konstrukcja do montażu bram renowacyjnych

Pełniąc funkcję stelaża, zastępuje brakujące elementy nadproża lub przestrzeni bocznych, na których wspierają się elementy konstrukcyjne bramy.Pełniąc funkcję stelaża, zastępuje brakujące elementy nadproża lub przestrzeni bocznych, na których wspierają się elementy konstrukcyjne bramy. Sama konstrukcja wykonywana jest z odpornej na korozję stali ocynkowanej, dzięki zastosowania maskownic w kolorze bramy, wjazd do garażu zachowuje wszystkie walory estetyczne.

Maskownice renowacyjne

Maskownice wykonywane zostają w kolorze skrzydła bramy, dlatego umożliwiają ukrycie powstałych zniszczeń lub mało estetycznych elementów konstrukcji budynku.

Blendy renowacyjne

Umożliwiają ujednolicenie całego frontu budynku z designem płaszcza bramy.

UniPro Nano80

Konstrukcja bramy UniPro Nano80 została przystosowana do warunków zabudowy, gdzie niskie nadproże uniemożliwia montaż bramy automatycznej. Dzięki specjalnie profilowanym prowadnicom automatyczna brama UniPro Nano80 może być stosowana nawet do nadproża o wysokości 80 mm, zwiększając komfort użytkowników garażu. Różnorodne wzornictwo, a także ogromna paleta kolorów pozwoli dopasować bramę do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.