Brama segmentowa PRIME

Jesteśmy oficjalnych dystrybutorem marki Wiśniowski, oferujemy wszystkie modele bram.

Brama segmentowa PRIME

Brama PRIME to brama nowej generacji, która jest kwintesencją funkcjonalności, ponadczasowego designu oraz niepodważalnego bezpieczeństwa!  Dopracowana pod każdym względem powoduje, że ilekroć będziesz z niej korzystał utwierdzisz się, że był to jeden z lepszych wyborów jakie mogłeś dokonać.

BRAMA PRIME BLACK EDITION

Brama

PRIME BLACK EDITION

BRAMA PRIME BLACK EDITION design idealny do nowoczesnych budynków, głębia koloru czerni uzyskana dzięki zastosowaniu koloru RAL 9005. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

CO WYRÓŻNIA NASZE BRAMY?

Bezpieczeństwo

Innowacyjność

Panel INNOVO 60mm

Design

Termoizolacja

METRO Smart

Bezpieczeństwo

Nowa definicja bezpieczeństwa łamiąca stereotypy. Brama PRIME to nie tylko brama o wysokich walorach estetycznych, jest to również odzwierciedlenie bezpieczeństwa z wykorzystaniem najlepszej technologii aby zapobiegać oraz chronić przed niebezpieczeństwem. „Nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.

Innowacyjność

Innowacyjność odzwierciedla jakość jej wykonania, nowoczesną technikę, bezpieczeństwo oraz łatwy i intuicyjny w obsłudze METRO Smart

Panel INNOVO 60mm

"Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnęliśmy do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy."

Design

Ponadczasowy design oraz uniwersalna stylistyka, która daje poczucie komfortu. Bramy PRIME zawierają istotne atrybuty, które połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi powodują, że projekt PRIME idealnie komponuje się w budownictwie.

Termoizolacja

W pełni wykorzystujemy potencjał panelu INNOVO aby skutecznie uzyskać jak najniższy współczynnik przenikania ciepła. Bramy PRIME to rewolucja ciepła, którą polecamy do obiektów energooszczędnych.

METRO Smart

METRO SMART io to nowoczesnej generacji napęd, który powstał w wyniku współpracy WIŚNIOWSKI oraz Somfy. Charakterystyka METRO Smart:

 • łatwe programowanie,
 • system zabezpieczeń optycznych,
 • amperometryczne wykrywanie przeszkód,
 • szyna z cichym paskiem zębatym,
 • łagodny start i stop,
 • droga radiowa io,
 • akumulator awaryjnego zasilania,
 • posiada zintegrowane oświetlenie LED,
 • mechaniczna blokada wózja jezdnego,
 • możliwość geolokalizacji,
 • możliwość podłączenia dodatkowego zewnętrznego źródła oświetlenia.
BRAMA SEGMENTOWA PRIME

NOWA DEFINICJA BEZPIECZEŃSTWA

PANEL INNOVO 60MM

PRZEKRÓJ PANELU

1. Elastyczna osłona międzypanelowa
2. Aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
3. Pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
4. Uszczelnienie międzypanelowe
5. Ukryty zawias
6. Pianka poliuretanowa

GWARANCJA

EXTENDET CARE

Gwarancja EXTENDED CARE to unikalna na rynku możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na automatyczną bramę segmentową skonfigurowaną fabrycznie z napędem METRO. Przedłużona 5-letnia gwarancja w ramach EXTENDED CARE to przełomowe rozwiązanie, które zapewnia jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z produktów marki WIŚNIOWSKI.

BRAMY SEGMENTOWE PRIME

WZORY

BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI
BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ
BRAMA Z APLIKACJAMI OZDOBNYMI

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.